04 kwietnia 2019 18:07 | Aktualności

I etap Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego INFOM@T

3 kwietnia 2019 roku kilkunastosobowa grupa naszych uczniów przystąpiła do I Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego INFOM@T.

Uczniowie klas VI a i VI b w składzie:

Puchowicz Antoni, Brzeziński Aleksander, Bajerska Joanna, Wrześniewska Amelia, Lissak Szymon, Woźniak Dawid, Sowik Adam, Kostrzewa Wojciech, Kowalska Monika, Drągowski Teodor, Dudek Piotr, Kamiński Dawid, Walas Adam zajeli 3 miejsce w powiecie tomaszowskim. W konkursie wzięło udział 13 szkół z powiatu tomaszowskiego.

W tym etapie  należało odpowiedzieć na 20 pytań ( 10 matematycznych i 10 informatycznych). Test miał określony limit czasowy.

Dwóch najlepszych uczniów uzyskało awans do ścisłego finału konkursu INFOM@T.

Teodor Drągowski i Dawid Kamiński będą reprezentować naszą szkołę w Koluszkach w dniu 25 kwietnia 2019 roku. Opiekunem uczniów jest pani Aneta Zdonek

Trzymamy mocno kciuki.

Życzymy powodzenia.