14 maja 2019 09:49 | Aktualności

Magiczny świat baśni

10 maja 2019 r.  przedszkolaczki wybrały się do Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej, aby obejrzeć baśń muzyczną w wykonaniu aktorów Teatru Dzieci i Młodzieży „DUDUŚ” z Łodzi. Niesamowita scenografia, efekty świetlne, wspaniałe kostiumy, cudowna muzyka i profesjonalny zespół teatralny wprowadziły małych widzów w zaczarowany świat baśni. W trakcie spektaklu organizowane były pełne humoru konkursy, za które uczestnicy otrzymywali nagrody. Wspaniała zabawa, wesołe piosenki, przepełniona tajemniczością kraina krasnoludków, ciekawa gra aktorów wywołały uśmiech i zachwyt oraz wniosły wiele radości w malutkie serca dzieci, jednocześnie ucząc najmłodszych właściwego postępowania wobec rówieśników i dorosłych. Wszyscy z balonikiem w ręku i w świetnym humorze wrócili do szkoły.