11 września 2019 12:35 | Aktualności

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 roku w Szkole Podstawowej w Żelechlinku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Pani Dyrektor, Kamilla Cholak powitała przybyłych na uroczystość gości, uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością m. in. Wójt Gminy, Pan Bogdan Kaczmarek oraz pracownicy Urzędu Gminy w Żelechlinku. Pani Dyrektor zaprezentowała kalendarz roku szkolnego 2019/2020 oraz przedstawiła wychowawców poszczególnych klas. Na zakończenie życzyła wszystkim uczniom sukcesów w nauce, nauczycielom wytrwałości, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci. Podczas uroczystości uczniowie Szkoły Podstawowej w Żelechlinku złożyli kwity i zapalili znicz pod pomnikiem upamiętniając w ten sposób 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.