24 września 2019 20:14 | Aktualności

Dzień Przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Sejm przyjął bowiem uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W tym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie Przedszkolanki. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne. Każdy Przedszkolak otrzymał dyplom dzielnego przedszkolaka jak i medal uśmiechu.  Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.